Baldachýn - Mustard Omoloko

Stylový baldachýn do dětského pokoje, který poskytne pokojné útočiště k spánku, čtecí koutek anebo třeba zástěnu při stavění bunkru. Vybírejte z mnoha barevných variant, které dotvoří atmosféru celého pokoje. Baldachýn je ručně vyroben z bavlněného lnu a lze jej přesně sladit s barvou podložky/hrací deky.

3 550 Kč
2-3 týdny
Doprava zdarma po ČR
Doprava zdarma po ČR
nad 2 000 Kč /Zásilkovna/
Doprava po celé Evropě
Doprava po celé Evropě
Eco-friendly produkty
Eco-friendly produkty
Originální designy a značky
Originální designy a značky

Detaily:

  • Rozměry: celková délka 300cm, délka visící látky 245cm, šířka/perimeter obruče 50 cm
  • Materiál: certifikovaná Oeko-tex, 100% přírodní len, kovová obruč 
  • Vyrobeno na Ukrajině
  • Péče: Ostraňte kovovou obruč a myjte ve chladné vodě anebo pračce na program ruční mytí při maximálním nastavení teploty na 40C. Používejte jemné mycí prostředky a nepoužívejte žádná bělidla, nesušte v sušičce.
❤ Ideální jako dárek k Vánocům! Výborně se hodí k hracím podložkám, které jsou k dostání ve stejných barevných provedeních.


Kód Kód: 489
Jméno značky: Omoloko
Kategorie: podložky & baldachýny

RUČNĚ šité podložky na hraní ve tvaru listů jsou láska 

WEB značky - foto  (2)

Majitelka a stvořitelka této značky Iryna žije na Ukrajině a značku OMOLOKO založila v roce 2016. Její dcerka Eva je zdrojem původu značky, která ji inspirovala k ruční výrobě hracích dek, baldachýnů a oblečení z přírodního lnu.

Evu nazývá svou hlavní asistentkou, supervizí a nejlepší modelkou jejích kolekcí. Všechny výrobky tvoří výhradně z přírodních a hypoalergenních materiálů. 

Iryna hrdě prodává výrobky Omoloko do celého světa a svůj byznys dokázala úspěšně vybudovat tak, aby se mu mohla plně věnovat. Její designy a modely jsou každičký vyzkoušený jí osobně a jejímy dětmi. Všechny produkty jsou vyráběné ručně a dbají na ekologickou výrobu i packaging. 

Produkty Omoloko se rychle stala oblíbenou a svou kvalitou nemá konkurenci. Vaším bestsellerem jsou podložky na hraní ve tvaru listu v teplých přírodních tońech mustard, salted caramel a teracotta. Milujete je pro jejich multifunkčnost - dají se totiž využít na přebalování mimi, na hraní, čtení jako kobereček anebo i na meditaci. A pokud chcete mít stejně sladěnou podložku i baldachýn, tak je pro vás rádi objednáme.