Baldachýn - Theo Bermbach Handcrafted

Udržitelnost
Baldachýn - Theo  Bermbach Handcrafted

THEO je něžný baldachýn, který poskytne vašim dětem ještě větší klid pro jejich odpočinek. Je nejen zástěnou, ale jeho konstrukce může být použita také jako držák na hračky. Látka je z organické bavlny v bílé barvě, aby korespondovala s celkovým designem produktů a lehkostí ratanu.

4 490 Kč
2-3 týdny
Doprava zdarma po ČR
Doprava zdarma po ČR
nad 2 000 Kč /Zásilkovna/
Doprava po celé Evropě
Doprava po celé Evropě
Eco-friendly produkty
Eco-friendly produkty
Originální designy a značky
Originální designy a značky

Theo je vhodný a kompatibilní doplňěk k modelům postýlek Emil, Lola a Martha.  Balení obsahuje na míru vyrobenou železnou tyč a bílou látku, která slouží jako přehoz a zástěna.

 

 

Kód Kód: 369
Jméno značky: Bermbach Handcrafted
Kategorie: postýlky a přebalovací koše
Hmotnost: 3 kg

 

krásné a exoticky vyhlížející postýlky z indonéských palem - Bermbach handrcafted oživuje řemeslo ruční výroby a přináší na trh jedinečné produkty s duší a příběhem

 

Některé výrobky čekají na své znovuobjevení, aby mohla být opět obdivovaná jejich krása anebo prostě jejich unikátní praktičnost. V dnešní době, kdy vše okolo nás je tvořeno v rychlém shonu a s krátkou trvanlivostí, čím dál častěji hledáme ty "staré dobré" věci předešlých generací. Přetváříme je a necháváme se jimi inspirovat. Tato vášen je hnací silou a stojí za vznikem značky Bermbach Handcrafted, kterou založili rodiče, jež chtěli pro své děti vytvořit něco trvalejšího.

Cílem této značky je uspokojit touhu mnohých rodičů mít produkt, který není výtvorem velkovýroby a má hlubší smysl s dlouhou životností. Bermbach Handcrafted ctí hodnoty ruční, kvalitní výroby, která navíc nabízí atraktivní design s propojením k přírodě. Jejich ratanové postýlky pochází od ověřených a zkušených výrobců z Indonésie a jsou vyrobené z úponů vysušených palem. Tím zajišťují také ekologický původ a zpracování materiálu. 

Postýlky jsou certifikované a ověřené pro EU trh a v roce 2018 získali ocenění "Green product award".

 

Sortiment značky Bermbach Handcrafted v tuto chvíli představuje šest typů postýlek. O jejich benefitech a specifcikacých jednotlivých designů se dočtete v samostatném článku na blogu, který jsme pro Vás připravili.