Bambusová brčka - set 12ks Bali Boo

Sale
Bambusová brčka – set 12ks
349 Kč –57 %

Chuť čerstvě vymačkaného tropického ovoce, exotických koktejlů či ledové javanské kávy zintenzivníte použiváním bambusových brček BaliBoo. Zavřete oči a představte si písečnou balijskou pláž kde se studeným kokosem ve vaší ruce a šuměním přílivu nechybí nic ke spokojenosti. 

 

 

349 Kč –57 % 150 Kč
Skladem
Doprava zdarma po ČR
Doprava zdarma po ČR
nad 2 000 Kč /Zásilkovna/
Doprava po celé Evropě
Doprava po celé Evropě
Eco-friendly produkty
Eco-friendly produkty
Originální designy a značky
Originální designy a značky

Brčka vyrobená z balijského bambusu jsou zároveň důležitým krokem k udržitelnosti a ochrany životního prostředí. Jejich používáním a vyřazením plastových ekvivalentů pomáháte těm, kteří usilují o uchování krásy a přírodních pokladů ostrova. Brčka dodáváme v sadě po 12ks v plátěném pytlíku včetně dvou kartáčku na čištění.

 

Rozměr: 12cm – průměrná délka brčka, vzhledem k přírodnímu charakteru výrobního materiálu se můžou rozměry jednoltižých brček lišit

Balení: obsahuje 12ks brček, bavleněný pytlík, dva kartáčky na čistění

Péče: pečlivě omývejte po každém použití přiloženým kartáčkem

Kód Kód: 198
Jméno značky: Bali Boo
Kategorie: sale

Bali Boo se zamilovali do Bali a stejně jako tisíce dalších lidí se denně setkávali s problémem přemíry plastů na ostrově i v oceánu. A jejich reakce byla královská. V roce 2015 založili byznys s udržitelnými produkty. Dnes usrkávají smoothies jejich bambusovým brčkem z jejich kokosové misky lidé na celé zeměkouli.