Dětská postýlka - Emil Bermbach Handcrafted

Udržitelnost
SOUL

Ratanová postýlka Emil je oblíbeným produktem značky Bermbach. Tento model stojí na jemně vzhlížející, ale pevné železné konstrukci, která byla pečlivě navržena tak, aby splnila očekávání nejen po praktické stránce, ale i z pohledu designu. 

 

23 020 Kč
2-3 týdny
Doprava zdarma po ČR
Doprava zdarma po ČR
nad 2 000 Kč /Zásilkovna/
Doprava po celé Evropě
Doprava po celé Evropě
Eco-friendly produkty
Eco-friendly produkty
Originální designy a značky
Originální designy a značky

Dnešní moderní rodiny si přejí udržitelnost, ale i funkčnost a kvalitní zpracovaní, které značka Bermbach bezesporu nabízí. Rozmazlete své miminko, sebe i váš dům. S tímhle kouskem nebudete litovat.

Ratanový koš této postýlky stojí na železné konstrukci, která je důkladně navržena tak, aby poskytla pevnost a stabilitu. Nohy konstrukce jsou z dubového dřeva, které je ošetřeno, aby nepoškodilo vaší stávající podlahové krytiny. Koš je navíc propletený koženýmy úchyty pro další fixaci a transparentní, což vám umožní vaše miminko sledovat a mít pod kontrolou vše, co se uvnitř děje při spánku i hře.

Pokud však chcete svému miminku dopřát více klidu, lze k utlumení okolních jevů využít baldachýn anebo látkovou síť, jež se uchytí na vnitřní strany koše a tak zakryje výhled i ochrání vnějšímy vlivy jako je vánek či světlo.

 

Model: EMIL  je ideální pro novorozence a miminka v prvním roce 

Rozměry: délka: 103 cm / šířka: 60 cm / výška: 86,5 cm | v galerii najdete obrázek s přesným zobrazením rozměrů

Dodání: 2-3 týdny od objednání | balení obsahuje matraci na míru k vybranému modelu

Matrace: základ tvoří kokosové jádro, výplň z ovčí vlny, a potah z organické bavlny, certifikát KBA

Dostupné doplňky:

Kód Kód: 636
Jméno značky: Bermbach Handcrafted
Kategorie: postýlky a přebalovací koše
Hmotnost: 12 kg

 

krásné a exoticky vyhlížející postýlky z indonéských palem - Bermbach handrcafted oživuje řemeslo ruční výroby a přináší na trh jedinečné produkty s duší a příběhem

 

Některé výrobky čekají na své znovuobjevení, aby mohla být opět obdivovaná jejich krása anebo prostě jejich unikátní praktičnost. V dnešní době, kdy vše okolo nás je tvořeno v rychlém shonu a s krátkou trvanlivostí, čím dál častěji hledáme ty "staré dobré" věci předešlých generací. Přetváříme je a necháváme se jimi inspirovat. Tato vášen je hnací silou a stojí za vznikem značky Bermbach Handcrafted, kterou založili rodiče, jež chtěli pro své děti vytvořit něco trvalejšího.

Cílem této značky je uspokojit touhu mnohých rodičů mít produkt, který není výtvorem velkovýroby a má hlubší smysl s dlouhou životností. Bermbach Handcrafted ctí hodnoty ruční, kvalitní výroby, která navíc nabízí atraktivní design s propojením k přírodě. Jejich ratanové postýlky pochází od ověřených a zkušených výrobců z Indonésie a jsou vyrobené z úponů vysušených palem. Tím zajišťují také ekologický původ a zpracování materiálu. 

Postýlky jsou certifikované a ověřené pro EU trh a v roce 2018 získali ocenění "Green product award".

 

Sortiment značky Bermbach Handcrafted v tuto chvíli představuje šest typů postýlek. O jejich benefitech a specifcikacých jednotlivých designů se dočtete v samostatném článku na blogu, který jsme pro Vás připravili.