Dětské hnízdo newborn - Artic blue Mimi Concept

Sale
soulbowl
1 490 Kč –20 %

Dětské hnízdo je pro miminko oázou klidu a bezpečí

Útulný prostor pomáhá při zavádění spánkového režimu, který je zásadní pro pohodový chod celé rodiny. Velikost Mimi je pečlivě navržena přímo pro děti od narození do 6 měsíců. Novorozená miminka si v něm nebudou připadat ztracená – ke spokojenosti totiž záleží na každém centimetru. V případě, že si ho budete chtít užívat déle, postačí hnízdo ve spodní části roztáhnout. Pro zvýšení bezpečnosti mají hnízda MimiConcept® speciální kapsičku sloužící ke schování stahovacích šňůrek. Při výrobě hnízd pracuje MimiConcept pouze s certifikovanými a zdravotně nezávadnými materiály, které jsou příjemné miminkům i rodičům. S láskou navrženo i vyrobeno v Česku.

1 490 Kč –20 % 1 190 Kč
Skladem
Doprava zdarma po ČR
Doprava zdarma po ČR
nad 2 000 Kč /Zásilkovna/
Doprava po celé Evropě
Doprava po celé Evropě
Eco-friendly produkty
Eco-friendly produkty
Originální designy a značky
Originální designy a značky

Náš tip

Pro děti od 6 do 36 měsíců hrdě doporučujeme hnízdo BigMimi.

Jak na to?

Miminko ukládáme do hnízda vždy hlavičkou nahoru a nožičkami k užší části hnízda. Hnízdo upravíme dle potřeby a tkaničky bezpečně schováme do k tomu určené kapsičky.

Rozměry
Vnitřní: šířka 26 cm, délka 65 cm
Vnější: šířka 46 cm, délka 80 cm

Materiál
Potah: 100% biobavlna
Výplň: polyesterová vlákna a polyetherová pěnová matrace s perforací, díky které dochází k cirkulaci vzduchu a zvyšuje se tak komfort miminka

Použité materiály jsou antibakteriální a prodyšné. Používáme biobavlnu s certifikací GOTS, který garantuje nejvyšší kvalitu výrobku, etický proces výroby a potvrzuje dodržení nejpřísnějších ekologických standardů. Všechny použité materiály mají certifikát EU potvrzující ekologickou nezávadnost materiálů OEKO-TEX Standard 100, I. třída.

Péče
Jednoduše rozepněte, oddělte mantinel od podložky na spaní a perte v pračce na 40 °C.

Kód Kód: 3722
Jméno značky: MimiConcept
Kategorie: hnízdečka na spaní