Himalájská solní lampa - Milky white Purnama Rituals

Novinka
Purnama Rituals12271poprawka1 scaled 1000x

Čistota. Uvolnění. Relax a prostor.

Přineste do svého domova uklidňující energii s touto krásnou solní lampou, která svým jemným světlem vybalancuje vaše fyzické, duchovní i emocionální energie. Čistí vzduch, absorbuje vlhkost a filtruje prach i plísně z vnitřního ovzduší. Lampa je vyrobena ze vzácné himálajské soli. Každý jednotlivý kus je originál, ručně vyřezáván místními řemeslníky z pevných bloků čisté křišťálové soli na úpatí himálajských hor.

 

790 Kč
Skladem
Doprava zdarma po ČR
Doprava zdarma po ČR
nad 2 000 Kč /Zásilkovna/
Doprava po celé Evropě
Doprava po celé Evropě
Eco-friendly produkty
Eco-friendly produkty
Originální designy a značky
Originální designy a značky

Lampa je vyrobena ze vzácné himálajské soli. Každý jednotlivý kus je originál, ručně vyřezáván místními řemeslníky z pevných bloků čisté křišťálové soli na úpatí himálajských hor.

Elektrická zařízení, která denně používáme, jsou zdroji mnoha škodlivých pozitivních iontů, které způsobují tzv. elektrosmog.

Nadměrné elektromagnetické záření způsobuje zhoršení kvality vnitřního ovzduší a může mít nepříznivé účinky na zdraví. Solné lampy fungují naopak jako přírodní ionizátory, protože mění elektrický náboj cirkulujícího vzduchu. Produkují měkké, teplé oranžové světlo, o kterém je známo, že pomáhá při stresu, relaxaci a má uklidňující účinek.

Vzhledem k přirozeným změnám v obsahu minerálů se odstíny bílé mohou mírně lišit.

Velikost: 25 cm x 15 cm. 

Balení obsahuje napájecí kabel a žárovku.

 
Kód Kód: 4210
Jméno značky: Purnama Rituals
Kategorie: jóga/wellbeing