O nás

Soul STUDIO vyjadřuje touhu po dostupném a smysluplném designu 

Soul Studio je home & lifestyle online store, který přináší výběr produktů pro maminky, děti + baby na základě reálného příběhu mateřství. Mou misí je pomoct vám vytvořit krásný domov, o němž jste vždy snili. domov, který bude stylový a přitom praktický s ohledem na obyčejné denní potřeby každé rodiny a běžného života. Současně dbám na atributy, jimiž jsou ohleduplnost k naší planetě a respekt k přírodě.          

Začátek mého příběhu už jste jistě četli, pouze patřil někomu jinému. po letech práce v korporátu jsem odjela na dovolenou na bali a rozhodla se nevrátit. tedy, aspoň ne úplně. vůně písku, hukot moře, divoká džungle a ty nejsytější barvy mě inspirovali a rozhodla jsem se vzít si to s sebou v duši zpátky. Tak začal tento příběh.

Dalším impulzem vývoje eshopu bylo narození dcerky. narozena předčasně s pouhými 960g byla pro mě zásadní motivací, která obrátila veškeré hodnoty v mém životě vzhůru nohama. S ní jsem také začala prohledávat lokální nabídku produktů pro kojení, mimi oblečky, doplňky a dekorace..a zjistila jsem, že mi současná nabídka nevyhovuje. Právě tady vzniklo napojení Soul Studio na mateřství & děti a určilo budoucí vývoj. Chci ženám dělat radost a dětem přinášet styl. 

Soul Studio je především o lásce k dostupnému a smysluplnému designu. 
 
funkčnost ~ design ~ udržitelnost

 

S láskou,

Kika 

 

 7H1A6415

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení