O nás

Soul Bowl vyjadřuje touhu po dostupném a smysluplném designu 

soulbowl je home & lifestyle online store, který přináší výběr produktů pro maminky, děti + baby na základě reálného příběhu mateřství. naší misí je pomoct vám vytvořit krásný domov, o němž jste vždy snili. domov, který bude stylový a přitom praktický s ohledem na obyčejné denní potřeby každé rodiny a běžného života. současně dbáme na atributy, jimiž jsou ohleduplnost k naší planetě a respekt k přírodě.          

začátek mého příběhu už jste jistě četli, pouze patřil někomu jinému. po letech práce v korporátu jsem odjela na dovolenou na bali a rozhodla se nevrátit. tedy, aspoň ne úplně. vůně písku, hukot moře, divoká džungle a ty nejsytější barvy mě inspirovali a rozhodla jsem se vzít si to s sebou v duši zpátky. tak začal příběh soul bowl.

dalším impulzem vývoje eshopu bylo narození dcerky. narozena předčasně s pouhými 960g byla pro mě zásadní motivací, která obrátila veškeré hodnoty v mém životě vzhůru nohama. s ní jsem také začala prohledávat lokální nabídku produktů pro kojení, mimi oblečky, doplňky a dekorace..a zjistila jsem, že mi současná nabídka nevyhovuje. právě tady vzniklo napojení soulbowl na mateřství & děti a určilo budoucí vývoj. chci ženám dělat radost a dětem přinášet styl. 

soulbowl je především o lásce k dostupnému a smysluplnému designu. 
 
funkčnost ~ design ~ udržitelnost

 

S láskou,

Kika 

 

 7H1A6490