Palo Santo - Ekvádor Purnama Rituals

Exotická, uklidňující a léčivá - to je palo santo

Mimořádně příjemná, sladce kokosová,  exotická a uklidňující vůně. Palo santo, neboli svatý strom, slouží na zahánění neštěstí a pohrom, odstraňuje otisky špatných energií a negativních sil. Má uklidňující vlastnosti, otevírá ducha. 

Etický původ s certifikaci SERFOR. Tyto špalíčky pochází z mrtvých, spadlých stromů Palo Santo. Stromy se tudíž zbytečně nekácí.

 

280 Kč
Skladem
Doprava zdarma po ČR
Doprava zdarma po ČR
nad 2 000 Kč /Zásilkovna/
Doprava po celé Evropě
Doprava po celé Evropě
Eco-friendly produkty
Eco-friendly produkty
Originální designy a značky
Originální designy a značky

Podobně jako známější šalvěj i palo santo jeden z nejoblíbenějších a často používaných vykuřovacích prostředků. Spalujte, pokud potřebujete silně očistit prostor, nebo osoby, na zahnání všech negativních sil, při únavě způsobené nervovým vyčerpáním, k uklidnění, zvýšení citlivosti k navození věšteckých schopností a vizí.

Využívá se jako přírodní medicína při chřipce a nachlazení. Je to ideální způsob, jak energeticky očistit kameny a šperky.

Palo Santo je mnohem víc než jen další trend nebo příjemná vůně, a tak by s ním mělo být i zacházeno - s respektem k jeho mystice, vlastnostem a kultuře, ze které pochází.

Jaký je rozdíl mezi peruánským a ekvádorským původem Palo Santo?

Stejně jako se káva z různých částí světa se může odlišovat barvou, tvarem nebo chutí, i stromy Palo Santo se liší svou vůní v závislosti na zemi původu. Ekvádorské Palo Santo je o něco menší a kulatější se sladšími tóny skořice, vanilky a kokosu.

Oproti tomu klasické Palo Santo peruánského původu je větší a má obdélníkový tvar s mírně kořeněnějšími tóny citrusů a máty.

Rozměr: 5 špalíčků, celkem cca 50g

Použití: Dřívko opatrně zapálíme a necháme přibližně 30 sekund hořet. Následně plamen sfoukneme a dým necháme volně stoupat vzhůru. Pro odložení použijte naší keramickou odkládací misku ve tvaru ruky nebo jinou nehořlavou nádobu. Po ukončení rituálu namočte dřívko do vody a ujistěte se, že je plně zhašené. Palo Santo můžeme po dobrém vyschnutí znovu použít.

Kód Kód: 4229
Jméno značky: Purnama Rituals
Kategorie: jóga/wellbeing

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení