Palo Santo - Ekvádor Purnama Rituals

Exotická, uklidňující a léčivá - to je palo santo

Mimořádně příjemná, sladce kokosová,  exotická a uklidňující vůně. Palo santo, neboli svatý strom, slouží na zahánění neštěstí a pohrom, odstraňuje otisky špatných energií a negativních sil. Má uklidňující vlastnosti, otevírá ducha. 

Etický původ s certifikaci SERFOR. Tyto špalíčky pochází z mrtvých, spadlých stromů Palo Santo. Stromy se tudíž zbytečně nekácí.

 

280 Kč
Skladem
Doprava zdarma po ČR
Doprava zdarma po ČR
nad 2 000 Kč /Zásilkovna/
Doprava po celé Evropě
Doprava po celé Evropě
Eco-friendly produkty
Eco-friendly produkty
Originální designy a značky
Originální designy a značky

Podobně jako známější šalvěj i palo santo jeden z nejoblíbenějších a často používaných vykuřovacích prostředků. Spalujte, pokud potřebujete silně očistit prostor, nebo osoby, na zahnání všech negativních sil, při únavě způsobené nervovým vyčerpáním, k uklidnění, zvýšení citlivosti k navození věšteckých schopností a vizí.

Využívá se jako přírodní medicína při chřipce a nachlazení. Je to ideální způsob, jak energeticky očistit kameny a šperky.

Palo Santo je mnohem víc než jen další trend nebo příjemná vůně, a tak by s ním mělo být i zacházeno - s respektem k jeho mystice, vlastnostem a kultuře, ze které pochází.

Jaký je rozdíl mezi peruánským a ekvádorským původem Palo Santo?

Stejně jako se káva z různých částí světa se může odlišovat barvou, tvarem nebo chutí, i stromy Palo Santo se liší svou vůní v závislosti na zemi původu. Ekvádorské Palo Santo je o něco menší a kulatější se sladšími tóny skořice, vanilky a kokosu.

Oproti tomu klasické Palo Santo peruánského původu je větší a má obdélníkový tvar s mírně kořeněnějšími tóny citrusů a máty.

Rozměr: 5 špalíčků, celkem cca 50g

Použití: Dřívko opatrně zapálíme a necháme přibližně 30 sekund hořet. Následně plamen sfoukneme a dým necháme volně stoupat vzhůru. Pro odložení použijte naší keramickou odkládací misku ve tvaru ruky nebo jinou nehořlavou nádobu. Po ukončení rituálu namočte dřívko do vody a ujistěte se, že je plně zhašené. Palo Santo můžeme po dobrém vyschnutí znovu použít.

Kód Kód: 4229
Jméno značky: Purnama Rituals
Kategorie: vykuřovadla