Dětská postel - Frederick Bermbach Handcrafted

Dětská postýlka s názvem FREDERICK skýtá největší výhodu ve své velikosti. Umožní vám zde ratolest konejšit a uspávat až do věku 3 let. Právě tím dokonale využívá těch nejlepších vlastností ratanu. Variace délek & tloušťek použitých vláken a jejich následné skládání dovolí opravdu hodně designů při stálé pevnosti, právě tak bylo možné vytvořit i tento rozměrnější model s ještě delší životností. Ratan je podle nás právem ojedinělým materiálem s variabilním využitím a atraktivním vzhledem.

28 250 Kč
2-3 týdny
Doprava zdarma po ČR
Doprava zdarma po ČR
nad 2 000 Kč /Zásilkovna/
Doprava po celé Evropě
Doprava po celé Evropě
Eco-friendly produkty
Eco-friendly produkty
Originální designy a značky
Originální designy a značky

Podsada je ze železné konstrukce, která poskytuje základní pevnost a stabilitu. Nohy jsou z dubového dřeva, které je ošetřeno, aby nepoškodilo vaše stávající podlahové krytiny. Koš, tentokrát v obdelníkovém tvaru je transparentní, aby umožnil rodičům přehled o tom, co se uvnitř děje. 

Model: Frederick je ideální pro novorozence a děti až do 3 let 

Dodání: dle dostupnosti, standartně 2-3 týdnů od objednání | Balení obsahuje matraci.

Matrace: základ tvoří kokosové jádro, výplň z ovčí vlny, a potah z organické bavlny, certifikát KBA

Rozměry:  délka: 171 cm / šířka: 74 cm / výška: 90,5 cm

 

frederick

 

Kód Kód: 297
Jméno značky: Bermbach Handcrafted
Kategorie: postýlky a přebalovací koše
Hmotnost: 12 kg

 

krásné a exoticky vyhlížející postýlky z indonéských palem - Bermbach handrcafted oživuje řemeslo ruční výroby a přináší na trh jedinečné produkty s duší a příběhem

 

Některé výrobky čekají na své znovuobjevení, aby mohla být opět obdivovaná jejich krása anebo prostě jejich unikátní praktičnost. V dnešní době, kdy vše okolo nás je tvořeno v rychlém shonu a s krátkou trvanlivostí, čím dál častěji hledáme ty "staré dobré" věci předešlých generací. Přetváříme je a necháváme se jimi inspirovat. Tato vášen je hnací silou a stojí za vznikem značky Bermbach Handcrafted, kterou založili rodiče, jež chtěli pro své děti vytvořit něco trvalejšího.

Cílem této značky je uspokojit touhu mnohých rodičů mít produkt, který není výtvorem velkovýroby a má hlubší smysl s dlouhou životností. Bermbach Handcrafted ctí hodnoty ruční, kvalitní výroby, která navíc nabízí atraktivní design s propojením k přírodě. Jejich ratanové postýlky pochází od ověřených a zkušených výrobců z Indonésie a jsou vyrobené z úponů vysušených palem. Tím zajišťují také ekologický původ a zpracování materiálu. 

Postýlky jsou certifikované a ověřené pro EU trh a v roce 2018 získali ocenění "Green product award".

 

Sortiment značky Bermbach Handcrafted v tuto chvíli představuje šest typů postýlek. O jejich benefitech a specifcikacých jednotlivých designů se dočtete v samostatném článku na blogu, který jsme pro Vás připravili.