Dětská postýlka - Martha Bermbach Handcrafted

Přísuvná novorozenecká postýlka MARTHA je navržena tak, abyste jí mohli přisunout ke své a tím poskytnout bezpečný komfort vám i miminku. Variabilní nastavení výšky nohou dovolí model potřebně přizpůsobit, tak aby co vám co nejlépe vyhoval. Stejně jako ostatní modely z dílny Bermbach Handcrafted i Martha dokazuje všestrannost a krásu indonéského ratanu. Novinkou u tohoto modelu variabilní bočnice, kterou můžete posouvat a využít tak postýlku i zcela samostatně.

 

20 180 Kč
2-3 týdny
Doprava zdarma po ČR
Doprava zdarma po ČR
nad 2 000 Kč /Zásilkovna/
Doprava po celé Evropě
Doprava po celé Evropě
Eco-friendly produkty
Eco-friendly produkty
Originální designy a značky
Originální designy a značky

Výhodou modelu Martha je variabilita a možnost otevření jedné ze stran, čímž umožní postýlku přisunout k vaší a tím mít miminko nablízku a přes to v bezpečí. Podstavec ratanového koše tvoří železná konstrukce, která poskytuje pevnost a stabilitu. Nohy jsou z dubového dřeva, které je ošetřeno, aby nepoškodilo vaše stávající podlahové krytiny. Koš je navíc propletený koženýmy úchyty pro další fixaci a jeho transparentnost vám umožní vaše dítě sledovat a mít pod kontrolou vše, co se uvnitř děje při spánku i hře. 

Model: Martha je ideální pro novorozence & miminka 6-12 měsíců 

Rozměry:  délka: 80 cm / šířka: 50 cm / výška: 40 cm + nohy mají variabilní výšku 30/40/50 cm 

  • V galerii najdete obrázek s přesným zobrazením rozměrů. 
  • Nový model postýlky Martha ma vysouvací bočnici, takže jí lze využít jak přiloženou k posteli, tak samostatě stojící.

Dodání: 2-3 týdny od objednání | balení obsahuje matraci na míru k vybranému modelu

Matrace: základ tvoří kokosové jádro, výplň z ovčí vlny, a potah z organické bavlny, certifikát KBA

 

 

180120-MARTHA

Kód Kód: 348
Jméno značky: Bermbach Handcrafted
Kategorie: postýlky, přebalovací koše a podložky
Hmotnost: 12 kg

ZNAČKA, KTERÁ OŽIVUJE řemeslo ruční výroby a přináší na trh jedinečné produkty s duší a příběhem 

WEB značky - foto  (1)

Některé výrobky čekají na své znovuobjevení, aby mohla být opět obdivovaná jejich krása anebo prostě jejich unikátní praktičnost. V dnešní době, kdy vše okolo nás je tvořeno v rychlém shonu a s krátkou trvanlivostí, čím dál častěji hledáme ty "staré dobré" věci předešlých generací.

Přetváříme je a necháváme se jimi inspirovat. Tato vášen je hnací silou a stojí za vznikem značky Bermbach Handcrafted, kterou založili rodiče, jež chtěli pro své děti vytvořit něco trvalejšího.

Cílem této značky je uspokojit touhu mnohých rodičů mít produkt, který není výtvorem velkovýroby a má hlubší smysl s dlouhou životností. Bermbach Handcrafted ctí hodnoty ruční, kvalitní výroby, která navíc nabízí atraktivní design s propojením k přírodě. Jejich ratanové postýlky pochází od ověřených a zkušených výrobců z Indonésie a jsou vyrobené z úponů vysušených palem. Tím zajišťují také ekologický původ a zpracování materiálu. 

Postýlky jsou certifikované a ověřené pro EU trh a v roce 2018 získali ocenění "Green product award".

Sortiment značky Bermbach Handcrafted představuje několik typů a velikostí postýlek podle věku dítěte a očekávání. O jejich benefitech a specifikacých jednotlivých designů se dočtete v popisu jednotlivých produktů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení