Suntribe dětský přírodní krém na opalování SPF30 Suntribe

Sale Udržitelnost
(Mood) Mineral Kids Vanilla Sunscreen SPF 30 Suntribe (2) (1)
645 Kč –20 %

SUNTRIBE DĚTSKÝ PŘÍRODNÍ minerální KRÉM NA OPALOVÁNÍ S VANILKOU SPF 30

100% přírodní dětský krém na opalování, který je zcela bezpečný pro Vás i pro přírodu. Nejlepší hodnocení 1 v EWG databázi. Perfektní krém na jakoukoliv dovolenou, výlet do přírody či procházku v parku. Baleno v tubě vyrobené z 86% z cukrové třtiny. Jemné BIO složení | 94% přírodních složek je v BIO kvalitě. S pečujícím kokosovým olejem, hydratujícím kakaovým a bambuckým máslem a jemnou vanilkovou vůní. Hypoalergenní a vhodný pro děti a miminka od 6 měsíců a citlivou pokožku. Krém nepálí, pokud se dostane dětem do očí nebo úst.

645 Kč –20 % 515 Kč
Skladem
Doprava zdarma po ČR
Doprava zdarma po ČR
nad 2 000 Kč /Zásilkovna/
Doprava po celé Evropě
Doprava po celé Evropě
Eco-friendly produkty
Eco-friendly produkty
Originální designy a značky
Originální designy a značky

Vysoce účinný | Vědecky ověřená širokospektrální účinnost proti UVA i UVB paprskům - SPF 30 (chrání proti 97% UVB záření). Voděodolný.

S minerálním UV filtrem/bezpečný pro mořskou faunu i floru | Obsahuje non-nano částice oxidu zinečnatého, který je podle výzkumů nejbezpečnější UV filtr pro zdraví lidí, korálů i podmořského života.  

0% přidaných látek či vody | Konečně absolutně bezpečný opalovací krém. Tento opalovací krém je neředěný vodou a kompletně bez škodlivých chemických UV filtrů, parabenů, alkoholu, konzervantů, parfemace nebo jiných syntetických chemických látek.

Vyrobeno v EU | Dlouho jsme hledaly absolutně bezpečný opalovací krém, který by byl zároveň z Evropy. Máme obrovskou radost, že jsme našly.

Obsah: 100ml

Kód Kód: 3772
Jméno značky: Suntribe
Kategorie: na opalování