Bermbach Handcrafted

ZNAČKA, KTERÁ OŽIVUJE řemeslo ruční výroby a přináší na trh jedinečné produkty s duší a příběhem 

WEB značky - foto  (1)

Některé výrobky čekají na své znovuobjevení, aby mohla být opět obdivovaná jejich krása anebo prostě jejich unikátní praktičnost. V dnešní době, kdy vše okolo nás je tvořeno v rychlém shonu a s krátkou trvanlivostí, čím dál častěji hledáme ty "staré dobré" věci předešlých generací.

Přetváříme je a necháváme se jimi inspirovat. Tato vášen je hnací silou a stojí za vznikem značky Bermbach Handcrafted, kterou založili rodiče, jež chtěli pro své děti vytvořit něco trvalejšího.

Cílem této značky je uspokojit touhu mnohých rodičů mít produkt, který není výtvorem velkovýroby a má hlubší smysl s dlouhou životností. Bermbach Handcrafted ctí hodnoty ruční, kvalitní výroby, která navíc nabízí atraktivní design s propojením k přírodě. Jejich ratanové postýlky pochází od ověřených a zkušených výrobců z Indonésie a jsou vyrobené z úponů vysušených palem. Tím zajišťují také ekologický původ a zpracování materiálu. 

Postýlky jsou certifikované a ověřené pro EU trh a v roce 2018 získali ocenění "Green product award".

Sortiment značky Bermbach Handcrafted představuje několik typů a velikostí postýlek podle věku dítěte a očekávání. O jejich benefitech a specifikacých jednotlivých designů se dočtete v popisu jednotlivých produktů.

Udržitelnost
Dětská ratanová postel - Paul Bermbach Handcrafted
30 760 Kč
 
Detail
2-3 týdny
Tip Udržitelnost
Velký přebalovací koš - Frida Bermbach Handcrafted
6 980 Kč
 
Detail
Skladem
Tip Udržitelnost
Dětská postýlka - Martha Bermbach Handcrafted
20 180 Kč
 
Detail
2-3 týdny
3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení